Falco Vintage Premium

Category:

€135

FEATURES
  • 135 / Dz

Kirjeldus

KASUTA TELLIMISEKS ONLINE NOOLEGENERAATORIT 

Testides põhjalikult erinevaid noolematerjale, oleme jõudnud järeldusele, et teistel puiduliikidel on omadustelt raske midagi vastu panna Oregonis kasvavale Port Orfordi seedrile ehk lühemalt P.O.C.-le. Erakordselt sirge ja ühtlane süü, kerge kaal, aerodünaamiliselt sile pind ja eriline nn. “mälu”, mis suudab hoida ja säilitada peale koormust ja lööke esialgse kuju- meed on omadused, mis teevad P.O.C.-st parima võimaliku noolepuidu.

Falco Premium Vintage nooled esindavadki puunoolte parimat kvaliteeti, sest meie eesmärgiks on saavutada puitnoolte puhul võimalikult ühtlane ja stabiilne tase. Valmistame Premium Vintage nooled enamasti tosinakaupa, kasutades nii enamlevinud 5/16″ ja 11/32″ diameetriga kui ka vajadusel 23/64″ mõõdus Premium klassi ümarpulka, kusjuures iga noolepulk on eelnevalt käsitsi spainitud ( jäikus), kaalutud ja vastavalt sellele siis grupeeritud. Enamasti on spainitolerants 2-5# ja kaal o,2-0,5 vahemiku piires.

Noolte valmistamisel kasutame praktiliselt kõiki saadaolevaid naturaalse kalkunisule värve ja mustreid, seega pakume nii ühevärvilisi kui ka triibulisi ( barred) , samuti camo- värvides sulgi. Tellija saab valida oma nooltele nii kilp- kui ka paraboolkujuga suled, samuti on võimalik tellida tuntumatest suleprofiilidest Traditional ja Banana kuju. Nokiks kasutame enamasti puunoolele sobivaimat ehk Classic nokit. Noole esiotsa valikul on võimalik valida terasotstest nii keermestatud Tophat 3D kui ka tavalise Field-otsiku vahel, messingotstest on levinuim Bullet ehk keermega kuulots. Samuti on eritellimusel võimalik saada roostevaba- ja pikendatud hülsiga alumiiniumotsikuid.

Pulga viimistlemisel kasutame erinevaid puidupeitse ja -värve, samuti kuulub iga noole juurde käsitsi maalitud cresting. Lisaks pakume eriviimistlusena marmoriseerimist, mis annab noolele kordumatu ja atraktiivse välimuse.

Premium Vintage nooli on võimalik tellida, andes soovitud parameetrite, värvide ja viimistluse osas võimalikult täpse kirjelduse. Samuti leiate siit lehelt eraldi tellimuslingi, mis hõlbustab valiku tegemisel.

Falco Premium nooli kasutavad paljud tipplaskurid, nende seas ka maailma- ja euroopa meistrid nagu Tapani Säilä, Björn Kallhult, Ülar Teppo jt.

 

Hind: 135€ / tosin (võimalik osta ka vähem)