Carbon Express Maxima Red SD

Category:

€19.95

Kirjeldus

Maxima Red SD  puhul on tegemist Carbon Expressi tippklassi jahinooltega nn. väiksema diameetriga noolte kategoorias. Toru sisediameetriks on 0,203″. Analoogselt nn. tavadiameetriga Maxima Red nooltega, on ka Maxima Red SD nooletorude puhul kasutatud dünaamilise jäikuse ( dynamic spine) tehnoloogiat, kus nooletoru on otstest jäigem ja toru keskosas on pehmem nn. punane tsoon ( Red Zone). Selline kolmeosalise jäikusejaotusega süsiniktoru konstruktsioon aitab tunduvalt  parandada noole lennuomadusi ja seda eriti lõikurotstega lastes. Maxima Red noolte tuunimine on tehtud erakordselt lihtsaks ja seetõttu katavad ainult kaks jäikust ( 250 ja 350) praktiliselt kõik vibutugevused alates 40-st kuni 90 naelani. Tänu noolte väiksemale diameetrile on ka küljelt puhuva tuule mõju noole lennutrajektoorile väiksem

Maxima Red SD nooled on kahes spainis ( jäikuses) : 250 ja 350 ( toru kaal vastavalt siis 8,3 või 9,4 graini tolli kohta)

Komponentidest on nooled varustatud Carbon Expressi Launchpad nokide ja Bulldog punaste nokikaelustega, esiotsa kinnituse jaoks on tulenevalt väikesest 0,203″ diameetrist kasutusel nn. Half-Out hülsid ning tavaotsikutena 19/64″ diameeriga 100gr Field või Combo otsikud.